Zobrazuji 9 výsledků

Europosters

Klient: Europosters / Posters.czhttps://www.posters.cz/ Europosters, potažmo Posters.cz je prodejce plakátů, tapet, obrazů a dalších prvků bytového designu. Zároveň se zabývá i prodejem filmového a herního merchandise.V rámci spolupráce jsem byl zodpovědný za vymýšlení a tvorbu obsahu na sociální sítě obou odvětví společnosti. Jednotlivé příspěvky většinou odpovídaly aktuálním akcím e-shopu či nadcházejícím událostem (Den matek, launch …

OC Šestka

Klient: OC ŠestkaAgentura: AMI Digital V rámci spolupráce s agenturou AMI Digital tvořím část obsahu pro sociální sítě obchodního centra Šestka v Praze 6. Jedná se o focení a natáčení v jednotlivých obchodech v tomto obchodním centru.

InDance

Klient: InDancehttps://www.indance.cz/ Pro největší českou taneční školu InDance jsem měl možnost natočit videomedailonek jedné z lektorek. Cílem bylo představit lektorku jak z osobní, tak z taneční strany.

FitNut

Klient: Fitnuthttps://fitnut.cz/ FitNut je česká online Fitness a Nutri akademie, pro kterou jsem nafotil několik produktových fotografií, kde jsou různé části akademie zobrazeny na různých zařízeních, dle zadání zakladatelky akademie.

Snickers

Klient: SnickersAgentura: 2Fresh V rámci spolupráce s agenturou 2Fresh jsem se podílel na tvorbě obsahu pro sociální sítě značky Snickers ve čtyřech jazykových mutacích v rámci stanovené komunikační strategie.

Kooperativa

Klient: KooperativaAgentura: 2Fresh V rámci stanovené strategie jsem se podílel na vizuální tvorbě příspěvků na sociální sítě pojišťovny Kooperativa, které zastřešovala agentura 2Fresh.

Globus Česko

Klient: Globus ČeskoAgentura: 2Fresh Pro sociální sítě řetězce Globus jsem v rámci spolupráce s agenturou 2Fresh nafotil několik pokrmů z nabídky jejich restaurací.